Dr Dominik Piskorski

Córka rozpoczęła leczenie u dr Dominika Piskorskiego w wieku 10 lat. Miała zbyt wąskie łuki zębowe, wąskie podniebienie, skrzywione górne jedynki, cofniętą żuchwę. Oddychała przez usta, w nocy chrapała, pojawił się bezdech senny. Mówiła bardzo niewyraźnie. Wcześniej była leczona ortodontycznie, jednak nie było żadnych pozytywnych rezultatów – przeciwnie wada się pogłębiała.
Aktualnie, po prawie trzech latach leczenia, nastąpiła duża poprawa. Córka ma szerokie łuki zębowe, oddycha przez nos, bezdech ustąpił, zmienił się kształt twarzy. Leczenie wymaga dużego wysiłku i dyscypliny, ale uzyskane efekty są tego warte. Bardzo polecam leczenie u dr Piskorskiego.